Norwegian Health


Norwegian Health olarak temel amacımız;en saf, en doğal ve en kaliteli hammaddeleri el değmeden işleyerek tüketicilere sunmaktır.

Hakkımızda


Norwegian Health olarak; tamamen benzersiz özelliklere sahip yeni OMEGA-3 takviye edici gıda üreticiliği yapıyoruz.<br> Ürünlerimizde saf, doğal, taze ve kontrolü yapılan hammaddeler kullanarak ürünlerimizin benzersiz olmasını sağlıyoruz.

Ekstra doğal ve saf somon yağlarımızı Kuzey Kutup Dairesine yakın yerlerden avladığımız balıklardan elde ediyoruz.Yüzde Norveçli ve Yüzde Yüz doğalız. A, D, K ve E vitaminleri bakımından zengin, EPA ve DHA Omega-3 temel yağ asitlerini içeren ürünlerimizle insan sağlığına maksimum faydayı sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz


Sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile sağladığımız faydaları arttırmak ve bizi tercih eden balık yağı tüketicilerinin en verimli sonuçları sağlamaları için çalışmaktayız. Ürünlerimizde en az müdahalesiz işleme tekniklerini kullanıyoruz ve en kaliteli hammaddeler ile eşsiz bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Yenilikçi ekibimizin geliştirdiği özel formüllü ve zengin içerikteki; kalp, göz, beyin ve eklem sağlığı için sayısı faydası olan ürünlerimizle, sağlıklı bir geleceğin kapılarını aralıyoruz.Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


TAZE

Norwegian Health markası adı altında üretilen tüm Omega-3 ürünlerimiz saflığı ve tazeliği ile ön plana çıkıyor. Hammaddemiz olan somon yakalandıktan kısa bir süre sonra; ki bu süre 75 dakikayı aşmıyor, ürünlerimiz üretime hazırlanmaya başlıyor. Böylece ürünümüzü kullanan kişiler en sağlıklı ve el değmemiş hammaddelerden üretilen Omega-3 temel yağ asitlerinden maksimum faydayı sağlayabiliyor. Muhtemelen dünyadaki en iyi balık yağını üretiyoruz. Balık yağı ürünlerimizin içeriklerini tüketicilerin gereksinimleri doğrultusunda düzenleyen yenilikçi bir ekibe sahibiz.KALİTELİ

Norveç’in nesiller boyu devam eden bir balıkçılık geleneği vardır. Ürünlerimiz dünyanın en temiz ve türünün en iyisi olan balık türleri kullanılarak üretilmektedir. Norwegian Health, tüketiciye yüksek kalite ve güvenlik sağlayan bir markadır. Ürünlerimiz, Norveç’te en iyi uzmanlar ile işbirliği yapılarak geliştirilmiştir. Deneyime, kaliteye ve araştırmaya dayanarak; Norwegian Health olarak dünya pazarına en iyi balık yağı ürünleri sunmaktayız. Ürünlerimizde en saf ve taze hammaddeleri kullanıyoruz. Tüketicilerimize oksidasyon sürecine maruz kalmayan ürünler sunuyoruz..SAF

Yüksek arz kapasitesine sahibiz. En iyi ürünleri elde etmek için en saf ve en doğal hammaddelerin kullanılması gerekmektedir. Dünya pazarına sunduğumuz ürünlere katkı maddesi eklemeyerek, tüketicilerimizin en saf, en kaliteli ve en doğal balık yağı takviyesi ile buluşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız somon balıkları ışık, hava veya yüksek ısı ile temas etmeden presleniyor. Saf ve doğal ürünlerimiz, doğada bulunanlarla benzerlik gösteriyor ve kesinlikle doğallığını kaybetmiyor. Norwegian Health olarak, tüm ürünlerimizin saflığını garanti ediyoruz.

İşleminiz Yapılıyor...